NOWOŚĆ! Mezoterapia igłowa - zabieg na twarz głęboko odmładzający, redukujący zmarszczki
DermaRoller nie tylko pomoże uelastycznić skórę, ale także pomoże poprawić owal twarzy. Przyjdź i sprawdź!
Profesjonalna obsługa oraz najwyższej klasy produkty to gwarancja doskonałej jakości
Doskonała paleta barw zapewni idealne paznokcie na każdą okazję
Profesjonalne solarium z serii Ergoline zapewni wygodę i piękną opaleniznę
Klimatyczne wnętrza umilą Państwu każdy zabieg

Kontakt

Zapraszamy: 

 

Wtorek - Piątek 9:00-19:00 
Sobota 8:00 - 14:00 

 

Kosmetyka 

tel.: 504 112 242

 

Fryzjerstwo

tel.: 504 112 243 

Facebook

OPALANIE NATRYSKOWE


Opalanie natryskowe to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną cieszyć się piękną opalenizną, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry bez ryzyka przedwczesnego starzenia się, alergii i nowotworów.

 

Jak działa opalanie natryskowe?

 

Zabieg opalania  jest wykonywany w gabinetach kosmetycznych i trwa około 10 minut, nadaje skórze naturalnie i efektownie wyglądającą opaleniznę. W wielu przypadkach efekt opalający może być lepszy niż słoneczny czy uzyskany w solarium. Opalanie natryskowe to usługa odpowiednia dla wszystkich, którzy źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem. To świetny, zdrowy sposób na piękny wygląd.

 

Opalanie natryskowe to:

  • naturalnie wyglądająca opalenizna,
  • indywidualnie dobrany odcień do karnacji,
  • piękny brąz w zaledwie kilka minut,
  • równomierny kolor,
  • opalenizna utrzymuje się do 10 dni,
  • pełne bezpieczeństwo (polecane także kobietom w ciąży, alergikom, osobom z bielactwem),
  • najwyższej jakości sprzęt z funkcją suszenia, 
  • naturalne preparaty opalające (bez konserwantów, alkoholu, perfum). 

opalanie natryskowe

Jak długo utrzymuje się opalenizna?

Można oczekiwać, że opalenizna będzie utrzymywała się do 10 dni w zależności od rodzaju skóry oraz sposobu przygotowania się. Regularne nawilżanie przedłuży czas utrzymywania się opalenizny.  

Czy preparaty użyte do zabiegu są bezpieczne?

 

Preparaty, z których korzystamy na całym świecie są uważane za najbezpieczniejszą metodę uzyskania brązowej skóry. Unikatowa kombinacja mineralnych środków brązujących oraz zatwierdzonego kosmetycznego czynnika opalającego DHA, który posiada certyfikat Ecocert, dają naprawdę niezwykły efekt opalający. Nasze produkty nie zawierają alkoholu, olejków, perfum, ani potencjalnie szkodliwych środków konserwujących, dlatego mogą być stosowane przez kobiety w ciąży i alergików. 

 

Zasady opalania

Przed zastosowaniem preparatów opalających należy złuszczyć naskórek całego ciała przy użyciu peelingu. Należy zwrócić szczególną uwagę na miejsca, gdzie skóra jest grubsza: kolana, łokcie oraz kostki. Na tym etapie nie należy stosować balsamów nawilżających, antyperspirantu ani perfum, ponieważ będzie to miało niekorzystny wpływ na wynik końcowy opalania. Zabiegi typu depilacja, głębokie złuszczanie naskórka powinny być wykonane co najmniej pięć dni przed opalaniem natryskowym. Po zastosowaniu preparatu opalającego radzimy nie moczyć skóry przez minimum 5 godzin. W dniu aplikacji nie należy również nadmiernie ćwiczyć. 

 

Po 6-8 godzinach po aplikacji zaleca się umycie skóry żelem myjącym - bez użycia gąbki! Część bronzera zmywa się - jest to naturalny proces opalania natryskowego, jednak opalenizna nadal utrwala się na skórze. Jej trwałość zależy od kilku czynników: odpowiedniego przygotowania się przez zabiegiem i od poziomu nawilżenia skóry oraz pielęgnacji po zabiegu. Zalecamy intensywne nawilżanie skóry po zabiegu. Ponadto, aby dłużej utrzymać opaleniznę, należy unikać długich kąpieli, zabiegów spa oraz produktów złuszczających naskórek.